LiveZilla Live Help
 
 

Türer A.Ş. Seferihisar/İZMİR ‘ de,1.500.000 metrekarelik arazi üzerinde kurulmuş  baharat ve uçucu yağ üretimi tesisleri, defne yaprağı kurutma fırınları, tane ve toz baharat üretimi ünitelerine ait 16.000 metrekare kapalı alana sahiptir.

Üretim başlıkları içinde kekik, defne, adaçayı, biberiye, rezene, kimyon, anason, haşhaş, susam, çörekotu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra su buharı distilasyonu ile aromatik yağ üretimi yapılmakta kekik, defne,biberiye gibi tıbbi ve aromatik bitkilerden yağ ve su elde edilmektedir.

Yıllık kapasite 3.500 ton mamul üretimi civarındadır.  Üretimin %95’i ihraç edilmekte, bu oranın %60’ı A.B.D.’ye yapılmaktadır. Bunun yanısıra 20 civarında ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Firmamız bünyesindeki laboratuarımızda baharat ile ilgili analizlerin tümü yapılmaktadır. Müşteri spesifikasyonları ve uluslararası standartlara uygun üretim koşullarımız kalite güvence sistemimiz tarafından denetlenerek yapılmaktadır. Her işleme hattı, mıknatıslar ve metal dedektörlerle kontrol altındadır. Pest kontrol hizmetleri özel yetkili bir firma tarafından yürütülmektedir.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma felsefesini benimseyerek üretimini sürdürmektedir. 
 

TÜRER BİTKİSEL ÜRETİM HAYVANCILIK İNŞAAT SU ÜRÜNLERİ ORMAN ÜRÜNLERİ TARIM GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Adres:Tepecik Mah. Akçakaya, Küme evler, No:1 Seferihisar /İZMİR
Tel: +90.232.743 60 20 Fax: +90.232.743 60 26
E-posta: turer@turer.com.tr