-

HAKKIMIZDA
Türer Bitkisel A.Ş.olarak baharat ve uçucu yağ üretim teknolojisi kurallarına, ulusal, uluslararası standartlara ve yasal mevzuatlara uyarak tesislerimizde başlıca kekik ve kekik yağı, defne, adaçayı, biberiye, kimyon, anason, rezene, haşhaş ve susam üretim ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Gıda güvenliği şartlarına uygun olarak ve hijyenik şartlarda üretim yaparak, kalite ve gıda güvenliği hedeflerine göre sistem performansını gözden geçirerek düzeltici, önleyici ve iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Müşteri isteklerini tespit etmek ve bu istekleri aşan kalite seviyesinde müşteri memnuniyeti
sağlayarak, kaliteli ve güvenli gıda üretilmesinde insan gücünün bilincinde hareket etmek, yıl boyu verilen eğitimlerle çalışanlarının memnuniyetini ve gelişimini idame etmektedir. Bu amaçlar doğrultusunda görevimiz; Gıda Güvenliği Yönetimi Sistemi (ISO 22000) ve BRC FOODS standartlarının şartlarına uymak ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamaktır.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Kaliteli ve güvenli gıda üretilmesinde insan gücünün bilincinde hareket etmek, yıl boyu verilen eğitimlerle çalışanlarının memnuniyetini ve gelişimini idame etmek. Bu amaçlar doğrultusunda görevimiz: Kalite yönetim ve gıda güvenliği sistemi ile ilgili tüm standart şartlarına uymak ve etkinliğinin sürekli iyileşmesini sağlamaktır.